برگزاری سمینار و کارگاه آموزشی

خالی

سمینار

خالی

ساچمه زنی(شات بلاست و شات پینینگ) با هر هدف و ماشینی که انجام پذیرد، نیازمند آگاهی اپراتور وگروهی است که با آن کار می کند. به همین اندازه به روز بودن دانش و مهارت بکارگیری سیستم و ماشینها کمک شایانی به توان افزایی و بهبود راندمان عملیات خواهد نمود.

کارخانه ذوب فلزات اکبری با توجه به اینکه نخستین تولیدکننده ساینده های فولادی (ساچمه وگریت) درخاورمیانه بوده، بنا به درخواست مکرر بسیاری از مشتریان گرانقدر و با عنایت به نیازی که به برگزاری کلاسها و سمینارهای آموزشی دراین زمینه حس می شد، ضمن برپایی چندین کارگاه مهارتی، کلاس و سمینار آموزشی، آمادگی خود را برای ارائه این دوره ها با حضور اساتید داخلی و خارجی در داخل و خارج کشور و حتی سایت خریداران اعلام می دارد. تا با گذراندن این دوره، کارشناسان، تکنسینها و کارگران بخش تولید، کنترل کیفیت، تعمیر و نگهداری، خرید و برنامه ریزی توانایی خود را در عملیات ارتقا دهند.

این سمینار بر مبنای آموزش تمیزکاری و براساس محاسبه انرژی جنبشی ساینده در ماشینهای ایربلاست و سیستمهای توربینی، تأثیرات آن را در اندازه ساینده و سرعت پاشش مطرح خواهد نمود. همچنین اشاره ای کوتاه به شات پینینگ خواهد داشت.

مطالب زیر در قالب سمینار به علاقه مندان ارائه می گردد.

محتوای سمینار و کلاسهای آموزشی

خالیجهت هماهنگی برای برگزاری دوره های فوق واطلاع از زمان برگزاری کارگاهها، می توانید با واحد آموزش  تماس حاصل فرمایید.

خالی